• 192440
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Roma Eco Jumper 29cm – антрацит

Димензии: 29x29cm
Бој: антрацит

Клуб Цена
467 ден. 519 ден.

На залиха

SKU: 192440 Категории: ,