• 15
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија ROMA 240 ECO – LA919-38

Клуб Цена
386 ден. 429 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192397 Категории: ,