• 196999
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Muza Tall 39cm – крем

Боја: крем
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 196999 Категории: ,