• 197003
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Muza Oval 59cm – антрацит

Боја: антрацит
Матријал: пластика

Клуб Цена
1251 ден. 1390 ден.

На залиха

SKU: 197003 Категории: ,