• 196994
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Muza Low 39cm – антрацит

Боја: антрацит
Матријал: пластика

Клуб Цена
863 ден. 959 ден.

На залиха

SKU: 196994 Категории: ,