• 196945
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Mira Eco 39cm – антрацит

Боја: антрацит
Матријал: пластика

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

SKU: 196945 Категории: ,