• 192425
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Mira 14.5cm – еспресо

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

На залиха

SKU: 192425 Категории: ,