• без
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Merina 15cm

Димензии:15cm
Боја:беж

Клуб Цена
202 ден. 225 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180233 Категории: ,