• 180232
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Мерина 15cm – Бела

Димензии:15cm
Боја:бела

Клуб Цена
225 ден. 250 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180232 Категории: ,