• 182673
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Melrose Скледа 35cm – Беж

Димензии:35cm
Боја:беж

Клуб Цена
107 ден. 119 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182673 Категории: ,