• 174334
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Melrose Сива 20cm

Боја:сива
Димензии:20cm

Клуб Цена
68 ден. 75 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174334 Категории: ,