• 156224
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Melrose 30cm круг – 10L

Димензии:30cm
Волумен:10l

Клуб Цена
188 ден. 209 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 156224 Категории: ,