• 174336
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Melrose 18cm – Црна

Димензии:18cm
Боја:црна

Клуб Цена
50 ден. 55 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174336 Категории: ,