• 174111
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Melrose 14cm – Зелена

Димензии:14cm
Боја:зелена

Клуб Цена
26 ден. 29 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174111 Категории: ,