• 3
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Melrose 14cm – Беж

Димензии:14cm

Клуб Цена
26 ден. 29 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180220 Категории: ,