• 196887
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа Jumper 22cm – сива

Боја: сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
149 ден. 189 ден.

На залиха

SKU: 196887 Категории: ,