• 196924
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnolia 19cm – еспресо

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
143 ден. 159 ден.

На залиха

SKU: 196924 Категории: ,