• 196922
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnolia 16cm – еспресо

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
89 ден. 99 ден.

На залиха

SKU: 196922 Категории: ,