• 196814
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnoliа 15cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – црна

Клуб Цена
89 ден. 99 ден.

На залиха

SKU: 196814 Категории: ,