• 196920
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Magnolia 14cm – еспресо

Боја: еспресо
Матријал: пластика

Клуб Цена
80 ден. 89 ден.

На залиха

SKU: 196920 Категории: ,