• 174193
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lux 22cm – Жолта

Димензии:22cm
Боја:жолта

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174193 Категории: ,