• 175047
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lux 22cm – Беж

Боја:беж
Димензии:22cm

Клуб Цена
134 ден. 149 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175047 Категории: ,