• 192373
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Lilia 25cm – бела

Боја: бела
Матријал: пластика

Клуб Цена
719 ден. 899 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192373 Категории: ,