• 174084
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Liegi за орхидеја – Црвена

Боја:црвена
Димензии:16x14cm

Клуб Цена
71 ден. 79 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174084 Категории: ,