• 174086
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Liegi за орхидеја 2202

Димензии:16x14cm
Достапно во повеќе бои

Клуб Цена
62 ден. 69 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174086 Категории: ,