• 180225
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Liegi 35cm со тркалца – Црвена

Димензии:35cm
Боја:црвена
*со тркалца

Клуб Цена
287 ден. 319 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180211 Категории: ,