• 180227
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Liegi 35cm со тркалца – Бела

Димензии:35cm
Боја:бела
*со тркалца

Клуб Цена
233 ден. 259 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180213 Категории: ,