• 180225
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Liegi 30cm – Црвена

Димензии:30cm
Боја:црвена

Клуб Цена
152 ден. 169 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180225 Категории: ,