• 174079
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Liegi 26cm – Антрацит

Димензии:26cm
Боја:антрацит

Клуб Цена
179 ден. 199 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174079 Категории: ,