• 192270
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Malwa – мока

Димензии: 25,5cm
Бојa: мока

Клуб Цена
530 ден. 589 ден.

На залиха

SKU: 192270 Категории: ,