• 10
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Lilia 190 LA863-05

Клуб Цена
494 ден. 549 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192314 Категории: ,