• 192251
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Fantasy – црна

Димензии: 90x90cm
Бој: црна

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 192251 Категории: ,