• 192237
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Fantasy 19x19cm – црна

Боја: црна
Матријал: пластика

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 192237 Категории: ,