• 192238
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela Fantasy – бела

Димензии: 90x90cm
Бој: бела

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 192238 Категории: ,