• 7
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela 400×400 – LA591-83

Клуб Цена
2871 ден. 3190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192262 Категории: ,