• 6
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Lamela 260 ECO – LA236-04

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 192446 Категории: ,