• 196982
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Juka Eco 19x19cm – зелена

Боја: зелена
Матријал: пластика

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

SKU: 196982 Категории: ,