• 175700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Gardino Melros 25cm

Димензии:25cm
Волумен:10l

Клуб Цена
107 ден. 119 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175700 Категории: ,