• 174188
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Gardino Liegi Црвена 22cm

Димензии:22cm

Клуб Цена
98 ден. 109 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174188 Категории: ,