• 174200
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Gardino Bora 35cm – Мока

Димензии:35cm
Боја:мока

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174200 Категории: ,