• 192259
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 40x40cm – црна

Матријал: пластика
Боја: црна

Клуб Цена
2871 ден. 3190 ден.

На залиха

SKU: 192259 Категории: ,