• 192235
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 40cm – црна

Боја: црна
Матријал: пластика

Клуб Цена
2691 ден. 2990 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192235 Категории: ,