• 192246
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 30x30cm – мока

Боја: мока
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 192246 Категории: ,