• 192257
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 30x30cm – крем

Боја: крем
Матријал: пластика

Клуб Цена
1189 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 192257 Категории: ,