• 192230
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezјa 30x30cm – крем

Боја: крем
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 192230 Категории: ,