• 196951
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 30x30cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 196951 Категории: ,