• 192227
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 30x30cm – црна

Боја: црна
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 192227 Категории: ,