• 192256
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 30x30cm – бела

Боја: бела
Матријал: пластика

Клуб Цена
1189 ден. 1490 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 192256 Категории: ,