• 192228
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 30x30cm – бела

Боја: бела
Матријал: пластика

Клуб Цена
1341 ден. 1490 ден.

На залиха

SKU: 192228 Категории: ,