• 196950
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Саксија Finezja 19x19cm – ефект на бетон

Боја: ефект на бетон – сива
Матријал: пластика

Клуб Цена
539 ден. 599 ден.

На залиха

SKU: 196950 Категории: ,